Detaylı bilgi için :
+90 553 951 31 34
+90 506 909 54 19 WhatsApp
BANNER İLAN UYGULAMALARI
Banner İlanlar, ilan sahibi firmanın tekstilportal.com'da seçeceği bölüm veya bölümlerde yayınlanacağı süre içinde 24 saat sürekli olarak tekstilportal.com'un sağ ve sol sütunlarında yayınlanmaktadır.
Banner İlanların tasarım ve çevirileri tekstilportal.com tarafından ücretsiz hazırlanmakta olup, ilan sahibi firma, arzu ederse banner ilan tasarımını standart ölçülere uygun olarak kendisi de hazırlayabilir.
Banner İlanlar 3 - 6 ve 12 aylık süreler ile yayınlanmaktadır.
BANNER İLANLARIN ÜCRETLENDİRİLMESİ
    1 )   
Standart Banner İlan
İlan sahibinin faaliyet konusuna uygun bir kategorinin birinci sayfası ve bu kategorinin tüm alt sayfalarında yayınlanmaktadır.

3 ay süre ile yayın ücreti 1500 TL + kdv
6 ay süre ile yayın ücreti 2200 TL + kdv
12 ay süre ile yayın ücreti 3600 TL + kdv
    2 )   
Gold Banner İlan
Gold Banner İlanlar tekstilportal.com 'da yayınlanmakta olan seri ilanlar bölümünün bütün kategorilerinde ve bu kategorilerin tümünün alt sayfalarında yayınlanmakta, bu bölümde yayınlanan bütün seri ilanların tümünün altında tek tek yayınlanmaktadır.

Gold Banner İlanlar tekstilportal.com 'da yayınlanmakta olan firma tanıtım ilanları bölümünün bütün kategorilerinde ve bu kategorilerin tümünün alt sayfalarında yayınlanmakta, bu bölümde yayınlanan bütün firma tanıtım ilanlarının tümünün tek tek altında yayınlanmakta olduğu gibi sistem içinde yapılan üyeler arası yazışmaların tümünde de sürekli olarak yayınlanmaktadır.

Not: Gold Banner İlanlar tekstilportal.com 'un ana sayfasında dönüşümlü olarak ücretsiz yayınlanacak ve ilan sahibi kendisine verilen özel şifre ile ilanına gelen talep ve teklifleri talep ve teklifi verenlerin mesaj ve iletişim bilgileri ile takip ederek yayınlanan ilanın getirilerini hesaplayabilmektedir.

3 ay süre ile yayın ücreti 5000 TL + kdv
6 ay süre ile yayın ücreti 7500 TL + kdv
12 ay süre ile yayın ücreti 12000 TL + kdv


YENI MESAJINIZ VAR